KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsningar 14303036
nr 1430 3036
Färgetsningar
2 st. Signerade. Bildmått: 14x11, yttermått inklusive ram: 29x25 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 8 november 2021
kl 20:46:18
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)